Kabataş Martı Projesi FUWA Vinç ve SEMW Dizel Çekiçlerle yapılıyor.

Kabataş sahilinde geçtiğimiz yıl yapımına başlanan, Kanatları açık bir martı şeklinde tasarlandığı için kamuoyunda 'Martı Projesi" olarak da bilinen, "Kabataş Transfer Merkezi Projesi"nde denize doğru uzanacak iskeleler için kazık çakma işlemleri tüm hızıyla sürmektedir..Uygulamasını Körfez Deniz Firmasının üstlendiği bu önemli proje 250 ton kapasiteli FUWA vinç ve SEMW D-100 model Dizel çekiçle birlikte başarıyla ilerlemektedir.Körfez Deniz daha önce de Haliç Köprüsünün 2.5m çap ve 120m uzunluğuyla Türkiye’nin en geniş çaplı uzun kazıklarını başarıyla gerçekleştirmişti.
Tarih: 11.01.2017
Kabataş Martı Projesi

Dünyanın en büyük Hidrolik Çekici IHC S-4000 İlk kazığını çaktı.

Dünyanın en büyük hidrolik çekici IHC S-4000 Hidroçekiç kazık-çakma sistemi ilk kazığını Kuzey Denizi'nde bir açık deniz rüzgar çiftliğinde başarıyla gerçekleştirdi.Böylelikle çok derin ve açık denizlerde rüzgar çiftliklerinin kurulması hayali gerçek oldu.
Tarih: 5.10.2016
Hidrolik Çekici S-4000

İstanbul Projesinde Deniz Kazıkları SEMW D-62 ve D-80 Dizel Çekiçlerle Yapıldı.

Yıllardır Gündemi meşgul eden SalıPazarı Projesi sonunda inşaasına başladı. Mart 2002’den beri kamuoyunu meşgul eden İstanbul projesi aradan geçen 14 yılın ardından yeni statüsü ve kimliği ile de değişikliğe uğradı.Daha önce İki kere ihaleye çıkan proje, 16 Mayıs 2013’te yapılan yeni ihaleyle 702 milyon dolarlık teklifi ile Doğuş Holding gitti..
Tarih: 11.07.2016
Deniz Kazıkları SEMW D-62 ve D-80 Dizel Çekiç

Erke Group ve Royal IHC nin 2. DipTarama Semineri Gerçekleştirildi.

Erke Group olarak yıllardır Zemin Teknolojileri konusunda ki mücadelimizi sürdürüyoruz. Dip Tarama konusu bizlere çevreye duyarlılığımızın göstergesi olarak üzerinde önemle durduğumuz konuların başında geliyor. 25 yılı aşkın bir süredir 450 yıllık Dip Tarama firması Royal IHC firmasıyla beraber çalışıyoruz.

Tarih: 18.05.2016
Royal Dip Tarama Semineri

Bektaşoğlu,Mersin Limanı Geliştirme Projesi için SEMW D-100 Dizel Çekiçi makine parkına kattı.

Mersin Liman İşletmesini 2007 yılında devralan MIP,yeni yatırımlarıyla Mersin bölgesine ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük limanı olan MIP, en fazla istihdamı sağlayan, petrol ve petrol türevleri hariç tüm liman hizmetleri verebilen tek liman olmasıyla da alanında fark yaratmaktadır.
Tarih: 22.03.2016
Mersin Limanı - SEMW D-100 Dizel Çekiçi

ERKE ve IHC 'nin birlikte düzenlediği Türkiye 'de Dip Tarama Semineri Hollanda Başkonsolosluğunda gerçekleştirildi..

Türkiye’de Dip Tarama temalı seminer İstanbul Hollanda Baş Konsolosluğu’nda gerçekleştirildi. 8000 km’e ulaşan kıyı şeridi, sayısız dere, çay, nehir ve gölleri olan ülkemiz, ayrıca gölet ve barajlarıyla doğal olarak Dip Tarama uygulamaları için doğal proje alanı olmaktadır. Şu ana kadar en ciddi dip taraması 1997 yılında Haliç’in temizlenmesiyle gerçekleştirilmiştir.
Tarih: 1.10.2014
Dip Tarama Semineri

BİZDEN HABERDAR OLUN!

E-Bültenimize kayıt olarak ERKE Marine hakkında güncel bilgilerden ve sürpriz içeriklerden haberdar olabilirsiniz